alireza ♡ rahaii ♡براساس پژوهش های علمی جدید عاشق شدن باعث حواس پرتی میشود اما درعوض رشد سلولهای عصبی درمغز و افزایش قدرت حافظه و ثبت خاطرات را به دنبال دارد !

۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸
 
 
 

alireza ♡ rahaii ♡وقتی در جوانی با غم مواجه می شوید سیستم دفاعی شما قوی تر می شود. اما مواجهه با غم در ایام پیری سیستم دفاعیتان را ضعیف می کند. به همین دلیل زوج های پیر کمی پس از یکدیگر فوت می کنند!

۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۲
 
 
 

alireza ♡ rahaii ♡چند سال قبل مدیر تالار معروف فرمانیه قصد داشت زوج هایى كه در آن تالار عروسى گرفته بودند را در مهمانى دور هم جمع كند! اما بعد از تماس با چند تن از آنها منصرف شد!
68% زوج ها جدا شده بودند!

۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۹
 
 
 

alireza ♡ rahaii ♡تصویری از گل زیبایی که گل کهکشان نام دارد.

۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴
 
 
 

alireza ♡ rahaii ♡آنتونى یک آرایشگر 82 ساله است. هر چهارشنبه او وسایل آرایشگرى و صندلى را به پارک هارتفولد مى آورد و سر و صورت بى خانمان ها و مردم فقیر را اصلاح مى کند و به جاى دستمزد مشترى را بغل مى کند

۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۷
 
 
 

alireza ♡ rahaii ♡شاید باورتون نشه، ولى وسطى مادر هستش و دو تا كنارى ها دختراش، مادر 63 سالشه، دختر راستى 41 و دختر چپ 36 سالشه

۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۹
 
 
 

alireza ♡ rahaii ♡یک مرد۷۰ ساله به یک بانک در شهر کانراس دستبرد زد و پس از دزدی در لابی نشست و منتظر پلیس ماند، این مرد در دادگاه گفت زندگی کردن در زندان را به زندگی کردن با همسرش ترجیح میدهد.

۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶
 
 
 

alireza ♡ rahaii ♡نغمه ریزید غیاب مه نو آخر شد
باده خرم عید است که در ساغر شد
روز عید است ، سوی میکده آیید به شکر
که ببخشند هر آنکس که در این دفتر شد

" عید سعید فطر مبارکباد

۰۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰:۰۵
 
 
 

alireza ♡ rahaii ♡۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۲
 
 
 

alireza ♡ rahaii ♡۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۱
 
 
 
 
ارسال گزارش تخلف